در گذشته و زمانی که هنوز دستگاه پول شمار ایستاده ابداع نشده بود برخی سازمان ها و مراکز که با اسکناس ارتباط مستقیمی داشتند بصورت دستی شمارش اسکناس را انجام میدادند که شمارش دستی دردسرهای زیادی را نیز بوجود می آورد. با ابداع پول شمار ایستاده در طی سالیان اخیر دیگر شمارش اسکناس دردسرهای قبلی را ندارد و به راحتی میتواند تعداد اسکناس های زیادی را در مدت زمان کوتاهی بشمارد و از این رو خرید و فروش انواع پول شمار ایستاده بسیار انجام می گیرد .

ویژگی های پول شمار ایستاده

از مهمترین ویژگی های پول شمار ایستاده در مدت زمان شمارش اسکناس میباشد. مدت زمانی که پول شمار ایستاده برای شمارش اسکناس صرف میکند قابل مقایسه با روش های دستی نیست و در مدت زمان کوتاهی میتواند تعداد زیادی اسکناس را بشمارد. بخصوص در بانک ها استفاده از پول شمار ایستاده میتواند در زمان صرفه جوی زیادی را به عمل آورد و مشتری مدت زمان زیادی را برای شمارش پول معطل نماند. در گذشته مشتریان بانک ها باید زمان زیادی را برای شمارش اسکناس ها صرف میکردند که این کار بسیار زمان بر بود و صف های طویلی در بانک ها به همین خاطر تشکیل میشد. اما با پیدایش پول شمار ایستاده و با تسهیل شدن شمارش پول دیگر خبری از صف های طولانی نیست. از ویژگی های پول شمار ایستاده باید به دقت آن اشاره نمود. دقت دستگاه پول شمار ایستاده به هیچ وجه با روش های دستی قابل مقایسه نیست و کوچکترین خطایی در هنگام شمارش اسکناس توسط پول شمار ایستاده رخ نخواهد داد. عدم پاره شدن اسکناس  نیز از دیگر ویژگی های پول شمار ایستاده است. در شمارش پول به روش های دستی احتمال پاره شدن اسکناس ها بسیار زیاد است ولی با استفاده از پول شمار ایستاده دیگر اسکناس ها پاره نخواهند شد و کاملا سالم میمانند.

پول شمار ایستاده مانند پول شمار ایستاده سهند مدل SNC 2000CD   از قیمت بسیار مناسبی برخوردار است و از تجهیزات گران قیمت محسوب نمیشود به همین خاطر در بانک ها و سازمان ها چندین دستگاه پول شمار ایستاده برای خدمات رسانی هر چه بیشتر به مردم به کار گرفته میشود.

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

آگهی های مشابه

انواع گاو صندوق آرکا
انواع گاو صندوق آرکا
یکشنبه 22 دی 1398 در ساعت 10 : 3 دقیقه
تماس بگیرید
خرید و فروش انواع پول شمار ایستاده
خرید و فروش انواع پول شمار ایستاده
ﺳﻪشنبه 14 آبان 1398 در ساعت 12 : 39 دقیقه
تماس بگیرید
[ مجموع 2 آگهی ]

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
ﺳﻪشنبه 14 آبان 1398 در ساعت 12 : 39 دقیقه
تعداد بازدید : 70
نمایش همه
علاقه مندی ها ()