نیاز روز افزون به سیستم آموزش، توسعۀ پوشش کلیۀ مقاطع تحصیلی، تأمین شرایط برای راه اندازی سیستم آموزش مادام العمر، مشاهده ترک تحصیل اجباری یا اختیاری در مدارس و عدم پوشش کامل آموزش در اقصی نقاط کشور از جمله عواملی هستند که باعث گردیده تا سیستم های آموزشی به دنبال راه اندازی مدارس آموزش از راه دور بی افتند. با گسترش بستر اینترنت در سراسر کشور، شرایط به نوعی برای تأسیس سیستم آموزش مجازی مهیا شده است. در ایران شرایط از سال 1366 در حوزۀ خدمات آموزش از راه دور در سیستم آموزش و پرورش مورد بررسی قرار گرفت و در مقاطع عالی یا همان دستور کار دانشگاه ها قرار گرفت و برخی از آنها توانستند این طرح را برای برخی از دروس آغاز نمایند و هم سو با آن برخی از مدارس با مدیریت افراد خلاق و توانمند به عنوان اولین مؤسسین سیستم آموزش از راه دور را با کمترین تعداد دانش آموزان آغاز نمودند.

مدرسه آموزش از راه دور رایان کاشیها نیز به عنوان یکی از مدارس نوپا به شمار می رفت و با گذشت زمان و بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا در حوزه آموزش از راه دور توانست مسیر را برای گسترش این سیستم آموزشی غیر حضوری بنیان نماید.

تحقیقات و فناوری در حوزۀ آموزش توانسته تحولی بزرگ ایجاد کند و امروزه گسترش بستر اینترنت، توانسته دانش آموزانی که به هر دلیلی نمی توانستند حضور فیزیکی در مدارس داشته باشند را از آموزش جامع بی بهره ننماید. در همین راستا راه اندازی مدرسه های آموزش از راه دور توانسته باعث گسترش و رشد آموزش در مقاطع مختلف تحصیلی گردد و به نوعی مانع از ترک تحصیل بسیاری از دانش آموزان می شود. ضمن آنکه سیستم خدمات آموزش مجازی باعث کاهش هزینه های آموزش حضوری منجمله هزینه های تحصیل و اتلاف وقت می شود. افراد مستعد و توانمند می توانند متناسب با سطح علمی که از آن برخوردار هستند در مقاطع بالاتر در مدارس آموزش از راه دور ثبت نام نمایند. جهت اطلاع از شهریه و نحوۀ ثبت نام در دوره های مجازی می توانید با مدرسه آموزش از راه دور رایان کاشیها تماس حاصل فرمائید.

 مدرسه آموزش از راه دور رایان کاشیها 

 آدرس : ایران، تهران، شهرک غرب، بلوار دادمان، خیابان فخارمقدم، کوچه بهار، پلاک 22، طبقه اول

تماس با ما از طریق واتس اپ و تلگرام مدرسه: 09377679465

تماس با ما از طریق مدرسه: 02122383272

02122383598

واحد دبی
00971585951700
00971589099791

ساعات کاری مدرسه:

شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 صبح تا 4:30 بعدازظهر

پنج شنبه از ساعت 9 صبح تا 12 ظهر

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 271
نمایش همه
علاقه مندی ها ()