فروش پودر کلر به صورت خشک و حالت پودری به بازار عرضه می‌ شود و برای استفاده در فرآیندهای ضدعفونی و تصفیه آب دارای استفاده گسترده می باشد. خرید پودر کلر را می توانید با درصد خلوص بالا، معمولاً بین 65% تا 100% انجام دهید. این درصد خلوص به میزان محتوای کلر فعال در پودر اشاره دارد. خرید پودر کلر با خلوص بالا معمولاً به عنوان ماده‌ی ضدعفونی ‌کننده آب در استفاده ‌های صنعتی، تصفیه آب، استخرها، صنایع غذایی و دیگر صنایع صورت می گیرد. همواره برای کاربردهای دیگر مانند تصفیه آب شرب، استفاده از پودر کلر با خلوص بالاتر الزامی است تا بهداشت عمومی و سلامتی افراد را حفظ کرد. شرکت جهان امید مهر آتنا در لیست محصولات خود، اقدام به فروش پودر کلر مرغوب با درصد خلوص بالا می نمایند.

خرید پودر کلر با قیمت ارزان

قیمت پودر کلر به بازار و منطقه ‌ای که در آن عرضه می ‌شود، وابسته است. همواره تقاضا و عرضه در بازار ممکن است قیمت را تحت تأثیر قرار دهد. شرکت ‌ها با قیمت‌ های متفاوتی پودر کلر تولید شده خود را به بازار عرضه می کنند چون وابسته به عوامل مختلف منجمله هزینه تولید و سوددهی می باشد. قیمت پودر کلر به عوامل زیر بستگی دارد:

  • خلوص کلر: پودر کلر با خلوص بالاتر معمولاً قیمت بیشتری دارد. خلوص کلر به میزان محتوای کلر فعال در پودر اشاره دارد.
  • حجم بسته بندی: در صورت خرید بسته ‌بندی ‌های بزرگتر، قیمت پودر کلر به طور کلی کاهش می ‌یابد.
  • شیوه بسته ‌بندی: نوع بسته ‌بندی نیز می ‌تواند تأثیری در قیمت پودر کلر داشته باشد. بسته‌بندی‌های با کیفیت و مقاومت بالاتر معمولاً هزینه بیشتری دارند.

به طور کلی، قبل از خرید پودر کلر، بهتر است با انواع مختلف موجود در بازار آشنا شده و قیمت پودر کلر را مقایسه کنید تا بهترین گزینه را توسط شرکت جهان امید مهر آتنا با قیمت ارزان و کیفیت عالی تأمین نمائید.

آدرس : تهران - سعادت آباد - خیابان کوهستان - خیابان احسان - پلاک 52 -واحد 2

شماره تماس :  02188848547 - 02188317033

 شماره همراه و واتساپ : 09121576285  

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 20
نمایش همه
علاقه مندی ها ()